Крузейро (Белу-Орзонти, Бразилия) - Расинг (Авельянеда, Аргентина)
23/05/2018 03:30

������������������
Универсидад де Чили (Сантьяго, Чили) - Васко да Гама (Рио-де-Жанейро, Бразилия)
23/05/2018 03:30

������������������
Гремио (Порту-Алегри, Бразилия) - Дефенсор Спортинг (Монтевидео, Уругвай)
24/05/2018 01:15

������������������
Серро Портеньо (Асуньсьон, Парагвай) - Монагас (Матурин, Венесуэла)
24/05/2018 01:15

������������������
Эмелек (Гуаякиль, Эквадор) - Санта-Фе (Богота, Колумбия)
24/05/2018 03:45

������������������
Ривер Плейт (Буэнос-Айрес, Аргентина) - Фламенго (Рио-де-Жанейро, Бразилия)
24/05/2018 03:45

������������������
Эстудиантес (Ла-Плата, Аргентина) - Насьональ (Монтевидео, Уругвай)
25/05/2018 01:15

������������������
Сантос (Сан-Паулу, Бразилия) - Реал Гарсиласо (Куско, Перу)
25/05/2018 01:15

������������������
Индепендьенте (Авельянеда, Аргентина) - Депортиво Лара (Кабударе, Венесуэла)
25/05/2018 03:30

������������������
Боливар (Ла-Пас, Боливия) - Дельфин (Манта, Эквадор)
25/05/2018 03:30

������������������
Атлетико Насьональ (Медельин, Колумбия) - Коло-Коло (Сантьяго, Чили)
25/05/2018 03:30

������������������
Коринтианс (Сан-Паулу, Бразилия) - Мильонариос (Богота, Колумбия)
25/05/2018 03:30

������������������
������������������ ��������������
�� �������������������� �� �� �� �� �� �� ������-����
1 VadimCz 133 13 0 8 4 20 96
2 миг 128 14 0 3 9 20 96
3 Владислав1974 125 10 0 11 4 19 84
4 den22704 124 15 0 5 2 16 96
5 Борис 120 13 0 6 5 16 84
6 skorp_kabanos 119 9 0 6 6 25 84
7 AK73 119 12 0 7 8 15 90
8 facultet75 115 10 0 8 7 17 85
9 Grib1981 111 11 0 4 8 18 81
10 друид69 82 6 0 5 9 14 62
11 Silver 74 7 0 4 1 13 41
12 Batya35 55 2 0 8 3 9 47
13 SuperVlad 46 3 0 1 6 11 42
14 Ustjan 0 0 0 0 0 0 2
2 Депортиво Лара (Кабударе, Венесуэла)
7 Коринтианс (Сан-Паулу, Бразилия)
1 Мильонариос (Богота, Колумбия)
1 Индепендьенте (Авельянеда, Аргентина)
2 Пеньяроль (Монтевидео, Уругвай)
0 Стронгест (Ла-Пас, Боливия)
0 Либертад (Асуньсон, Парагвай)
0 Атлетико Тукуман (Сан-Мигель-де-Тукуман, Аргентина)
5 Бока Хуниорс (Буэнос Айрес, Аргентина)
0 Альянса (Лима, Перу)
2 Фламенго (Рио-де-Жанейро, Бразилия)
0 Эмелек (Гуаякиль, Эквадор)
3 Палмейрас (Сан-Паулу, Бразилия)
1 Атлетико Хуниор (Барранкилья, Колумбия)
2 Коло-Коло (Сантьяго, Чили)
0 Боливар (Ла-Пас, Боливия)
1 Монагас (Матурин, Венесуэла)
2 Гремио (Порту-Алегри, Бразилия)
1 Дельфин (Манта, Эквадор)
0 Атлетико Насьональ (Медельин, Колумбия)
0 Дефенсор Спортинг (Монтевидео, Уругвай)
1 Серро Портеньо (Асуньсьон, Парагвай)
1 Альянса (Лима, Перу)
3 Палмейрас (Сан-Паулу, Бразилия)
1 Стронгест (Ла-Пас, Боливия)
3 Либертад (Асуньсон, Парагвай)
0 Санта-Фе (Богота, Колумбия)
1 Ривер Плейт (Буэнос-Айрес, Аргентина)
1 Расинг (Авельянеда, Аргентина)
0 Универсидад де Чили (Сантьяго, Чили)
1 Коринтианс (Сан-Паулу, Бразилия)
2 Индепендьенте (Авельянеда, Аргентина)
1 Дельфин (Манта, Эквадор)
2 Коло-Коло (Сантьяго, Чили)
0 Васко да Гама (Рио-де-Жанейро, Бразилия)
4 Крузейро (Белу-Орзонти, Бразилия)
1 Атлетико Хуниор (Барранкилья, Колумбия)
1 Бока Хуниорс (Буэнос Айрес, Аргентина)
1 Атлетико Тукуман (Сан-Мигель-де-Тукуман, Аргентина)
0 Пеньяроль (Монтевидео, Уругвай)